Web Content Viewer
Aktuelno
Ministar Gašić se sastao sa ambasadorom Sjedinjenih Američkih Država Kristoferom Hilom
Ministar Gašić se sastao sa ambasadorom Sjedinjenih Američkih Država Kristoferom Hilom





Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić sastao se sa ambasadorom Sjedinjenih Američkih Država Kristoferom Hilom.
Tokom susreta istaknuta je odlična policijska saradnja Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije i bezbednosnih službi Sjedinjenih Američkih Država, pre svega u oblasti borbe protiv organizovanog kriminala.
Ministar Gašić i ambasador Hil razmatrali su i modalitete unapređenja saradnje, pre svega u oblastima borbe protiv organizovanog kriminala, ilegalnih migracija, suzbijanja trgovine narkoticima i oružjem.
Ministar Gašić izrazio je zahvalnost američkoj strani na kontinuiranim donacijama Ministarstvu unutrašnjih poslova u cilјu jačanja kapaciteta.
Na kraju sastanka potpisan je Ugovor o donaciji informatičke opreme namenjene Upravi kriminalističke policije, koji će dalјe unaprediti rad policijskih službenika MUP-a.
Web Content Viewer
Aktuelno
Brzi Linkovi
Brzi Linkovi
- Vlada Republike Srbije
- Dokumenti građana
- Pritužbe na rad policije
- Prijava imovnog stanja
- Prijava korupcije u MUP-u
- Informator o radu Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije
- Aplikacija ČELIK - čitač elektronske lične karte
- Stanje na graničnim prelazima
- Rodna ravnopravnost
- Poglavlja 23 i 24
- eUsluge MUP-a
- CERT RFC 2350
- Lokacije kamera MUP-a u Beogradu