Web Content Viewer
Актуелно
Дачић: Ухапшен осумњичени за покушај убиства у Лозници
Дачић: Ухапшен осумњичени за покушај убиства у Лозници






Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да су припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције Службе за сузбијање криминала, у сарадњи са Полицијском управом у Шапцу, Управом за технику и ИЈ 92 ПУ за град Београд, ухапсили С. Л. (1997) из Лознице због постојања основа сумње да је извршио кривична дела убиство у покушају, разбојништво и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
"С. Л. се сумњичи да је 11. фебруара 2025. године, са још две особе за којима се трага, у улици Пролетерских бригада у Лозници, возилом препречио пут, а потом и пуцао у аутомобил у којем се налазио двадесетогодишњи младић.
Сумња се да су они, потом, мушкарца извукли из аутомобила, задали му више удараца и отели торбицу са новцем, након чега је двадесетогодишњак успео да се у једном моменту отргне и побегне пешице преко реке Штире.
Полиција је ухапсила С. Л. у изнајмљеном стану у "Београду на води", а у току су претреси станова на више локација у Србији.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Шапцу", изјавио је министар Дачић.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а у Београду