Web Content Viewer
Актуелно
У сарадњи полиција Србије и Северне Македоније ухапшена једна особа
У сарадњи полиција Србије и Северне Македоније ухапшена једна особа
МУП
У сарадњи и на основу размене информација између Министарства унутрашњих послова Републике Србије, УКП, Службе за сузбијање криминала и Министарства унутрашњих послова Републике Северне Македоније, у Скопљу је ухапшен С. М. (1984).
Приликом претреса стана и других просторија у Скопљу где је боравио, пронађена је лична карта другог лица издата од стране Републике Србије, црна тактичка униформа, војни нож, мања количина марихуане, пиштољ марке ЦЗ и муниција.
Како се сумња, С. М. је у претходном периоду илегалним путем прешао на територију Северне Македоније и у тој земљи, сумња се, планирао извршење тешких кривичних дела за рачун чланова криминалне групе којој припада, највероватније кривично дело убиство.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а у Београду

